Pravidla soutěže základních a středních škol ve Středočeském kraji pro rok 2021



I. Všeobecná ustanovení

1.       Soutěž o finanční dar od Středočeského kraje v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ (dále jen KPBI) je určena pro základní školy a pro střední školy (včetně učilišť a odborných učilišť), které jsou zřizovány Středočeským krajem.

2.       Tím, že účastník Soutěžního on-line kvízu KPBI (viz Pravidla soutěže KPBI na https://elearning.ecrime.cz/mod/page/view.php?id=51) splní všechny podmínky uvedené v čl. II odst. 1 Pravidel soutěží žáků základních a středních škol a uvede základní školu nebo střední školu zřizovanou Středočeským krajem, kterou navštěvuje, je tato škola automaticky zařazena do soutěže o finanční dar od Středočeského kraje.

3.       Soutěž bude ukončena 28. února 2022.


II.    Hodnotící kritérium

1.       Každá škola, která je zařazená do soutěže o finanční dar, je posuzována podle počtu žáků školy zapojených do Soutěžního on-line kvízu KPBI  a celkový počet žáků školy. Každá škola bude hodnocena koeficientem, který vznikne jako výsledek následujícího vzorce: počet žáků školy zapojených do Soutěžního on-line kvízu / celkový počet žáků školy.


III.    Odměny vítězům

1.       Finanční prostředky ve výši 30 000,00 Kč od Středočeského kraje získá škola s nejvyšším koeficientem, finanční prostředky ve výši 20 000,00 Kč od Středočeského kraje získá škola s druhým nejvyšším koeficientem a finanční prostředky ve výši 10 000,00 Kč od Středočeského kraje získá škola s třetím nejvyšším koeficientem.

2.       Finanční prostředky budou určeny na pořízení vybavení (hardware i software) souvisejícího se zajištěním či zvýšením bezpečnosti žáků při jejich práci ve škole v prostředí internetu.

  

Zpět na Pravidla soutěží žáků základních a středních škol

 

Naposledy změněno: Středa, 13. říjen 2021, 07.17