Průběžné výsledky v krajích

Počet registrovaných účastníků: 56026

Průběžné pořadí škol v krajích

Hlavní město Praha

  1. Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 489
  2. Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498 485
  3. Obchodní akademie Dušní 450
  4. Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 384
  5. Základní škola Chmelnice, Praha 3, K Lučinám 18/2500 303

Jihočeský kraj

  1. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, České Budějovice, Husova 3 277
  2. Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670 219
  3. Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 171
  4. Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I 143
  5. Jubilejní základní škola svatováclavská ve Strýčicích 74

Jihomoravský kraj

  1. Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace 456
  2. Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace 245
  3. Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace 240
  4. Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace 237
  5. Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace 174

Karlovarský kraj

  1. Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace 303
  2. Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 274
  3. Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace 139
  4. Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace 122
  5. Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace 116

Kraj Vysočina

  1. Gymnázium Jihlava 330
  2. Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou 257
  3. Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou 224
  4. Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava 215
  5. Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov 186

Královéhradecký kraj

  1. Lepařovo gymnázium, Jičín, Jiráskova 30 348
  2. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 332
  3. Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 313
  4. Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4, okres Náchod 310
  5. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234 287

Liberecký kraj

  1. Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace 376
  2. Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace 62
  3. Střední škola Klíč s.r.o. 54
  4. Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace 27
  5. Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace 20

Moravskoslezský kraj

  1. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace 552
  2. Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace 483
  3. Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace 454
  4. Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace 396
  5. Gymnázium Cihelní, Frýdek-Místek, příspěvková organizace 375

Olomoucký kraj

  1. Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4 1
  2. Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace 1

Pardubický kraj

  1. Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 310
  2. Základní škola, Chrast, okres Chrudim 213
  3. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun 213
  4. Základní škola Svitavy, Felberova 2 210
  5. Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová 179

Plzeňský kraj

  1. Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3 701
  2. Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 550
  3. Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 457
  4. Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G 426
  5. Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice, Pivovarská 323 380

Středočeský kraj

  1. Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131 497
  2. Gymnázium, Příbram, Legionářů 402 312
  3. Střední odborné učiliště, Hubálov 17 202
  4. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664 175
  5. Střední škola obchodní, Kolín IV, Havlíčkova 42 139

Ústecký kraj

  1. Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace 289
  2. Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102 232
  3. Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace 223
  4. Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace 211
  5. Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace 204

Zlínský kraj

  1. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín 232
  2. Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži 224
  3. Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín 198
  4. Střední škola oděvní a služeb Vizovice 136
  5. Gymnázium J.A.Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod 97
Výsledky jsou aktualizovány průběžně. V případě, že máte zájem o další statistiky, kontaktujte nás na podpora@KPBI.cz