Kritérium hodnocení škol ve Středočeském krajiI.            Všeobecná ustanovení

 1. Soutěž o finanční dar od Středočeského kraje v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ (dále jen KPBI) je určena výhradně pro střední školy (včetně učilišť a odborných učilišť), které jsou zřizovány Středočeským krajem.
 2. Tím, že účastník Soutěžního on-line kvízu KPBI (viz. Pravidla soutěže KPBI na https://elearning.ecrime.cz/mod/page/view.php?id=51 nebo příloha) splní všechny podmínky uvedené v čl. II odst. 1 Pravidel soutěží žáků základních a středních škol a uvede střední školu zřizovanou Středočeským kraje, kterou navštěvuje, je tato škola automaticky zařazena do soutěže o finanční dar od Středočeského kraje.
 3. Soutěž bude ukončena 15. 11. 2019


II.    Kategorie

 1. Každá škola, která je zařazená do soutěže o finanční dar, je posuzována podle počtu žáků školy zapojených do Soutěžního on-line kvízu KPBI a celkový počet žáků školy. Každá škola bude hodnocena koeficientem, který vznikne jako výsledek následujícího vzorce: počet žáků školy zapojených do Soutěžního on-line kvízu / celkový počet žáků školy. Při rovnosti koeficientu rozhodne o konečném výsledku rozhodne los.


III.    Hodnotící kritérium a finanční dary

  1. Finanční prostředky ve výši 30 000,00 Kč od Středočeského kraje získá škola s nejvyšším koeficientem, finanční prostředky ve výši 20 000,00 Kč od Středočeského kraje získá škola s druhým nejvyšším koeficientem a finanční prostředky ve výši 10 000,00 Kč od Středočeského kraje získá škola s třetím nejvyšším koeficientem.
  2. Finanční prostředky budou určený na pořízení vybavení (hardware i software) souvisejícího se zajištěním či zvýšením bezpečnosti žáků při jejich práci ve škole v prostředí internetu.

    

  Zpět na Pravidla soutěží žáků základních a středních škol

   

  Last modified: Tuesday, 15 October 2019, 10:06 AM